П`ятниця, 18.09.2020, 22:15

Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 62
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

free counters

ПокровськеЗ А К О Н   У К Р А Ї Н И
Про дошкільну освіту

Стаття 8. Роль сім'ї у дошкільній освіті
    1. Сім'я  зобов'язана  сприяти  здобуттю  дитиною  освіти   у дошкільних  та інших навчальних закладах або забезпечити дошкільну освіту в сім'ї відповідно до вимог Базового компонента  дошкільної освіти.
    2. Відвідування  дитиною  дошкільного  навчального закладу не звільняє сім'ю від обов'язку виховувати,  розвивати і навчати її в родинному колі.
    3. Батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність  перед  суспільством  і  державою  за   розвиток, виховання і навчання дітей, а також збереження їх життя, здоров'я,
людської гідності.


 
Cтаття 9. Здобуття дошкільної освіти
1. Громадяни  України  незалежно  від  раси,  кольору  шкіри, політичних,  релігійних та інших переконань,  статі,  етнічного та соціального походження,  майнового стану, місця проживання, мовних або  інших ознак мають рівні права на здобуття дошкільної освіти у дошкільних  навчальних  закладах  незалежно  від  підпорядкування, типів і форми власності, а також у сім'ї.
2. Здобуття   дошкільної   освіти   в  дошкільних  навчальних закладах незалежно від підпорядкування,  типів і  форми  власності має  забезпечити  виконання  вимог  Базового компонента дошкільної освіти.
3. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, здобувають дошкільну освіту в порядку, встановленому для громадян України.
4. Відповідальність за здобуття дітьми дошкільної освіти покладається на їхніх батьків, а дітьми,   позбавленими батьківського піклування, - на осіб, які їх замінюють, та на навчальні заклади, де вони утримуються.
5. Дитина може здобувати дошкільну освіту за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють:
    у дошкільних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форми власності;
    у  сім'ї  (до  досягнення дитиною п'ятирічного віку); { Абзац третій  частини  п'ятої  статті  9 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2442-VI ( 2442-17 ) від 06.07.2010 }
    за  допомогою  фізичних  осіб з високими моральними якостями, які  мають  відповідну  вищу педагогічну освіту, ліцензію на право надання освітніх послуг у сфері дошкільної освіти та фізичний стан здоров'я яких дозволяє виконувати обов'язки педагога.


Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Пошук

Copyright MyCorp © 2020